Перейти до основного вмісту

 

Kvinta TD - Виробник такелажу, канатів та строп

 

(044) 205-43-13(044) 205-43-05(067) 446-22-16(099) 361-31-77

(044) 205-43-13 (044) 205-43-05 (067) 446-22-16 (099) 361-31-77

Про компанію

ТОВ Торговий дім "Квінта" зареєстровано у 2014 році.

Основні напрямки діяльності:

 • Продаж сталевих канатів
 • Виробництво та продаж сталевих канатних, ланцюгових, текстильних (стрічкових) такелажних строп.
 • Продаж кріплень для троса (затискач, коуш, талреп, стяжка)
 • Продаж комплектуючих для виготовлення строп (гаки, коуші, ланки, скоби та інше).

 

Докладніше про кожен із напрямків:

1) Продаж сталевих канатів. ТОВ Торговий дім «Квінта» має на складі в м. Київ сталеві канати наступних основних видів:

 • ГОСТ 2688-80 – основний крановий ГОСТ, що використовується на більшості підйомних машин та механізмів
 • ГОСТ 3077-80 - основний ГОСТ, що використовується в ліфтовому господарстві
 • ГОСТ 7668-80 – основний ГОСТ застосовується більшості підйомних машин та механізмів (відрізняється більшою м'якістю ніж ГОСТ 2688-80)
 • ГОСТ 3063-80 – спеціальний канат, що використовується для грозозахисту та для «розтяжок» при необхідності кріплення кабелю, фальш стель і т.д.
 • ГОСТ 3069-80
 • ДІН 3071

Звернувшись до нас, Ви знайдете широкий асортимент канатів за діаметром та технічними характеристиками, навіть якщо якогось з канатів немає – завжди є можливість запропонувати або його аналог або виготовити на замовлення необхідну позицію.

 

2) Виробництво та продаж сталевих канатних ланцюгових строп ТОВ Торговий дім «Квінта» самостійно виробляє стропи канатні, ланцюгові, текстильні (стрічкові) найчастіше основні (часто необхідні) стропи є у наявності на складі у м. Київ.

Асортимент продукції, що виготовляється:

 • Стропи канатні тип СКП (двопетлева (чалка)), 1СК - в основному гак - петля, 2СК (стропа на дві гілки), 3СК (строп канатна на три гілки), 4СК (строп канатна на чотири гілки) детальніше про різновиди строп можна подивитися у відповідному розділі сайту.
 • Стропи ланцюгові тип 1СЦ - в основному гак - петля, 2СЦ (стропа на дві гілки), 3СЦ (строп на три гілки), 4СЦ (строп на чотири гілки) детальніше про різновиди строп можна переглянути у відповідному розділі сайту.
 • Стропи текстильні стрічкові тип СТП (двухпетлева (чалка), 1СТ – в основному гак – петля, 2СТ (стропа на дві гілки), 3СТ (строп канатна на три гілки), 4СТ (строп канатна на чотири гілки) детальніше про різновиди строп можна переглянути у відповідному розділі сайту.
 • Стяжні ремені для кріплення вантажів докладніше про різновиди строп можна переглянути у відповідному розділі сайту.

Можливі комбіновані варіанти строп залежно від потреб та необхідності Замовника, як за його кресленнями, так і рекомендаціями, наданими нашими фахівцями в даній галузі. На всі стропи видається паспорт.

 

3) Продаж кріплень для троса (затискач, коуш, талреп, стяжка) даний вид товарів призначається для самостійного кріплення Замовником каната на об'єктах докладніше про різновиди кріплень та їх характеристики можна переглянути у відповідному розділі сайту.

 

4) Продаж комплектуючих для виготовлення строп (гаки, коуші, ланки, скоби та інше) до цього розділу можна віднести різноманітні гаки (вантажозахоплювальні пристрої), коуші, ланки, такелажні скоби, які можуть використовуватися як самостійний елемент, так і як комплектуючі при виготовленні строп.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте вичерпні професійні консультації та допомогу при підборі необхідної продукції.

 

Консультація
від справжніх
професіоналів

Ми знаємо відповіді на усі питання про вантажопідйомне обладнання, яке ви завжди хотіли запитати, але боялися зробити це ))