Перейти до основного вмісту

 

Kvinta TD - Виробник такелажу, канатів та строп

 

(044) 205-43-13(044) 205-43-05(067) 446-22-16(099) 361-31-77

(044) 205-43-13 (044) 205-43-05 (067) 446-22-16 (099) 361-31-77

Канаты стальные в ПВХ оболочке

Канати сталеві в оболонці ПВХ являють собою сталеві оцинковані або латунюванні троси, покриті захисним шаром прозорого або кольорового полівінілхлориду (ПВХ). Вони також називаються металополімерними. Канати в оболонці з ПВХ найчастіше виробляються зі сталевого оцинкованого дроту, що намотується по спіралі. Вони складаються з шести пасм, накручених навколо органічного сердечника, що заповнює порожнечу в центрі каната. Сердечник виконує роль опори та амортизатора для пасм каната, оберігаючи виріб від поперечної деформації. З зовнішнього боку на канат наноситься шар розплавленого полівінілхлориду (ПВХ), який потім охолоджується і твердне, утворюючи захисну оболонку.

Таке покриття значно збільшує експлуатаційні властивості та забезпечує додатковий захист каната від механічних пошкоджень, агресивних впливів навколишнього середовища, негативного впливу ультрафіолетових променів, вологи, хімічних речовин та інших факторів, що спричиняють корозію. Оболонка з ПВХ збільшує термін експлуатації каната, знижуючи зношування від тертя.

Основне використання сталевих канатів у ПВХ обплетенні включає організацію підвісних та натяжних конструкцій, монтажні роботи при встановленні дорожніх знаків, світильників, рекламних банерів, кабелів, а також розтяжок при встановленні телевізійних антен та щогл. У побуті вони також знаходять широке застосування. Відсутність токсичних матеріалів дозволяє використовувати тонкі троси у тренажерних залах, для збирання наметів, теплиць, тентів. Канати великого діаметра підходять для фіксації та стяжки будівельних споруд, при виробництві велосипедних замків та білизняних шнурів. Канати в ПВХ обплетенні знаходять застосування у будівництві, сільському господарстві, морській галузі для підйому та фіксації різних пристроїв, а також для шнурівки тентів вантажівок та малих такелажних робіт.

Перевагою сталевих канатів у ПВХ обплетенні є захисна силіконова оболонка, яка дозволяє тросу справлятися з екстремальними умовами експлуатації та має стійкість до абразивного зносу. Полімерні матеріали підвищують зносостійкість у кислому та лужному середовищі, запобігають псуванню каната при впливі високих та низьких температур, атмосферних опадів та сонячних променів. Завдяки силіконовій оболонці канати мають високу міцність на розрив, низький коефіцієнт розтягування, гнучкість і легкість.

 

Консультація
від справжніх
професіоналів

Ми знаємо відповіді на усі питання про вантажопідйомне обладнання, яке ви завжди хотіли запитати, але боялися зробити це ))