Перейти до основного вмісту

 

Kvinta TD - Виробник такелажу, канатів та строп

 

(044) 205-43-13(044) 205-43-05(067) 446-22-16(099) 361-31-77

(044) 205-43-13 (044) 205-43-05 (067) 446-22-16 (099) 361-31-77

Канаты стальные нержавеющие

Сталеві нержавіючі канати включають певну кількість, круглого дроту різного діаметра, звитого різним способом. Це гнучка сталева структура, створена з особливих сплавів нержавіючої сталі.

Нержавіючі сталеві троси виготовлені з низьковуглецевої сталі марки AISI 316. Канати, що мають конструкцію 1х19, відповідають ДИН 3052, а конструкція 7х7 відповідають ДИН 3055. Дана структура 7х7 сформована з шести пасм, обвитих біля металевого сердечника такої ж будови, кожне пасмо складається з семи дротів, перекручених один з одним. Канати зі структурою 1х19 складаються з одного пасма, в якому знаходяться 19 переплетених дротів. Використання металевого сердечника сприяє підвищенню розривних показників троса та низькому коефіцієнту розтягування, уникненню деформації каната. Присутність металевого сердечника надає канату жорсткості, але робить міцнішим і надійнішим, з гарною гнучкістю.

Канати класифікуються за видом плетіння: м'який із плетінням 7х19, середньої м'якості із плетенням 7х7, жорсткий із плетенням 1х19. Найбільш популярні із прийнятним співвідношенням гранично допустимого розривного зусилля та вартості виділяються нержавіючі канати середньої жорсткості 7х7.

Канати з нержавіючої сталі представлені на сайті ТОВ ТД "Квінта" виготовляються з марки сталі А4 (AISI 316). Вона стійка до корозії та окислення навіть при тривалому застосуванні у стані підвищеної вологості, стабільна до агресивних хімічних середовищ, підходить до використання у прісній, кислій та морській солоній воді, підходить для експлуатації у хімічній та харчовій промисловості. 

Сталеві нержавіючі канати стійкі до низьких та високих температур, витримують температурні перепади при сильному нагріванні та охолодженні. Канати з нержавіючої сталі мають високу міцність на розрив, відрізняються особливою гнучкістю, міцністю, стійкістю до згубного впливу хімічних елементів та солей. Нержавіючі канати протягом експлуатаційного періоду зберігають приємний зовнішній вигляд та технічні властивості.

Сталеві нержавіючі троси знаходять широке застосування у багатьох галузях промисловості, де необхідно встановити безпечне кріплення між вантажем та підйомним механізмом. Нержавіючі сталеві канати використовуються як опорна ланка будівельних споруд, при будівництві підвісних доріг, мостів, при буксируванні автомобільного та морського транспорту, у морському судноплавстві, для страхування глибинного насоса при бурінні свердловин. Сталеві троси також використовуються у харчовій, хімічній, металургійній промисловості та для побутового використання тощо.


 

 

Консультація
від справжніх
професіоналів

Ми знаємо відповіді на усі питання про вантажопідйомне обладнання, яке ви завжди хотіли запитати, але боялися зробити це ))