Перейти до основного вмісту

 

Kvinta TD - Виробник такелажу, канатів та строп

 

(044) 205-43-13(044) 205-43-05(067) 446-22-16(099) 361-31-77

(044) 205-43-13 (044) 205-43-05 (067) 446-22-16 (099) 361-31-77

Канаты сантехнические

Канати сталеві сантехнічні служать для усунення пробок, що утворюються через великі застарілі засмічення і жирові накопичення в каналізаційних і стічних трубах.

Сантехнічні канати є високоякісним сталевим тросом з пружинної сталі зі складною внутрішньою структурою, що забезпечує підвищену міцність і пробивну здатність. Конструкція каната включає серцевину, що складається з двох або трьох дротів, навколо якої по черзі витками намотується дріт потрібного діаметра. При цьому перший шар навивається за годинниковою стрілкою, а другий проти годинникової стрілки, кожен подальший промотується в протилежний бік від попереднього, забезпечуючи оптимальний розподіл навантаження і збільшення діаметра каната до необхідного значення.

Компанія ТОВ Торговий дім "Квінта" рекомендує сантехнічні канати із зовнішнім діаметром 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм та 16 мм. Для зручності використання кожен трос оснащений Z-подібною ручкою. Для канатів діаметром 6 мм, 8 мм та 10 мм передбачена незнімна мала ручка, що закріплюється методом обтискання, яка потрібна для запобігання розпусканню троса в місцях відрізу. Для канатів діаметром 12 мм, 14 мм та 16 мм передбачена велика ручка знімної конструкції, що кріпиться через відпресовану сталеву втулку. На одному кінці сантехнічного каната встановлена спеціальна змінна насадка для пробивання засмічень у трубі, а на другому кінці – Z-подібна ручка для керування тросом.

При обертанні Z-подібної ручки жорстко пов'язаний з нею трос, при здійсненні обертальних і поступальних рухів забезпечує ефективне пробивання щільних пробок, що утворилися в каналізаційних трубах. Ручка допомагає долати повороти та вигини, які є у трубопроводах, а спеціальна насадка усуває застарілі засмічення, переміщаючись усередині труби.

Сантехнічні канати для каналізації знаходять широке застосування в промисловості, будівництві та побуті. Вони використовуються для прочищення систем водопостачання, опалення, побутових та внутрішньоквартирних каналізаційних труб, а також для видалення жирових відкладень із різних видів трубопроводів, котлів, бойлерів, димоходів, водостічних систем та інших об'єктів. Сантехнічні троси ефективно усувають різні види засмічень, включаючи пробки у зливовій каналізації та інші позаштатні ситуації.

Сантехнічний канат відрізняється високою стійкістю до впливу кисню, агресивних хімічних речовин (включаючи луги, кислоти та хлор), температурних змін, підвищеного тиску та корозії. Для використання не потрібно спеціального навчання, що робить його зручним в експлуатації.  

 

Консультація
від справжніх
професіоналів

Ми знаємо відповіді на усі питання про вантажопідйомне обладнання, яке ви завжди хотіли запитати, але боялися зробити це ))